خدمات سئو ووکامرس

اولین کاری که هر مخاطب برای پیدا کردن محصول مورد نیاز خود می کند، سرچ کردن کلمه کلیدی در گوگل است. بعد از آن در بین هزاران وب سایت که وب سایت شما هم یکی از آنهاست، نهایتا همان 10 وب سایت برتر را چک می کند تا محصول مورد نیاز خود را پیدا کند.

 

بدین ترتیب برای بیشتر شدن بازدیدکنندگان وب سایتتان باید آن را بهینه سازی یا به اصطلاح سئو کنید تا وب سایت شما به برترین جایگاه ممکن برسد و از این طریق مشتری های بیشتری جذب کنید.

تخصصی در سئو ندارید؟ کار را به متخصصین ما بسپارید.

با بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، ورودی سایت و درآمد خود را چند برابر کنید و به موفقیت در کسب و کارتان نزدیک تر شوید.

خدمات سئو متناسب با نیاز شما

باید بدانید که سئو سایت، اصول و روش های مختص به خود را دارد تا به نتیجه مطلوب یعنی نمایش سایت توسط موتورهای جستجو برسد. خدمات سئویی که تیم ما برای سایت شما در نظر می گیرد با توجه به وضعیت فعلی سایت و بعد از بررسی‌های تخصصی تعیین می شود. در این پکیج بهترین و بهینه ترین خدمات سئویی با مناسب ترین قیمت به شما ارائه خواهد شد. .

مراحل ثبت سفارش خدمات سئوی ووکامرس و فروشگاه اینترنتی

کار را به متخصصین ووکامرس بسپارید!

مرحله اول: ارسال اطلاعات

پس از درخواست مشاوره رایگان برای انجام بررسی های لازم از سمت تیم سئویی وکامرس فارسی، باید اطلاعات دقیق از کسب و کار خود برای ما ارسال نمایید.

مرحله دوم: تحلیل و بررسی

تحلیل و بررسی سایت شما به طور کاملا رایگان توسط تیم متخصص سئویی انجام می‌شود و موارد لازم برای بهینه سازی و سطح سئویی سایت خدمت شما ارسال می گردد .

مرحله سوم: واریز وجه

با توجه به سطح سئویی سایتتان، هزینه پیشنهادی به شما اعلام می شود. بلافاصله بعد از واریز وجه، پیاده سازی و انجام خدمات سئویی روی سایت شما آغاز می شود.

مرحله چهارم: بهبود سئو سایت

بلافاصله بعد از واریز وجه، استراتژی های سئویی مربوط به سایت شما طراحی را کرده و برای پیاده سازی آن اقدام می کنیم. پروژه های سئویی 3 تا 6 ماه به طول می انجامد.

حفظ جایگاه شما در موتور جستجو

 

جایگاه سئویی خوبی در گوگل دارید و فکر می کنید که دیگر نیازی نیست روی سئو سایت تمرکز کنید؟ سخت در اشتباهید! تمامی رقبای شما در حال تلاش برای گرفتن جایگاه شما هستند. قطعا اگر شما برای حفظ جایگاه خود در گوگل تلاش نکنید، به زودی این جایگاه را از دست خواهید داد. اگر زمان کافی برای حفظ جایگاه محتواهای خود در گوگل ندارید، میتوانید از تیم متخصص و اموزش دیده ووکامرس کمک بگیرید و به جایگاه های بالاتری نیز برسید.

 

  • حفظ جایگاه و کمک به بهبود رتبه صفحات سایت
  • اپدیت کردن صفحات بر اساس جدیدترین الگوریتم‌های گوگل

تحقیق کلمه کلیدی، گام طلایی سئو

 

انتخاب درست کلمه کلیدی می تواند درآمد شما را به طرز چشم‌گیری افزایش دهد و از سمت دیگر انتخاب یک کلمه کلیدی نامناسب می تواند سرمایه شما را هدر بدهد. تیم سئو ووکامرس فارسی با تحقیق در زمینه کاری شما و بررسی رفتاران کاربران و بررسی رقبای شما، بهترین کلمات کلیدی و پر درآمد ترین آن ها را بعد از تحلیل و بررسی فراوان پیدا کرده و به شما ارائه می نماید.

 

  • بررسی وضعیت فروشگاه اینترنتی‌ و رقبای شما
  • انتخاب کلمه کلیدی پول ساز و پربازده

بهینه سازی سرعت سایت

 

یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در سئو فرشگاه اینترنتی و سایت، سرعت سایت می باشد. سرعت سایت به عوامل مختلفی از جمله هاست، قالب، محتوا و…. بستگی دارد که باید بعد از بررسی مشکل را پیدا کرده و آن را رفع کنید. برخی وقت ها این مشکلات به قدری بزرگ هستند که نیاز به دانش برنامه نویسی بالا دارد. در پکیج سئو فروشگاه اینترنتی ووکامرس فارسی، بهینه سازی سرعت سایت هم انجام می شود.

 

  • بررسی وضعیت سرعت سایت شما
  • بهبود سرعت سایت بر اساس معیارهای gtmetrix

بهینه سازی سایت برای کاربران

 

کاربرپسند بودن سایت و رفتار کاربر در سایت شما از مهم ترین عوامل سئو سایت می باشد و به بهبود سایت شما کمک می کند. بررسی رفتار کاربر یکی از تخصص های تیم سئوی ووکامرس فارسی است که به کمک ابزارهای تخصصی و روانشناسی مخاطب انجام می‌شود. شما می توانید همین الان برای درخواست مشاوره رایگان و ثبت سفارش اقدام نمایید.

 

  • بررسی و پیش بینی تخصصی رفتار کاربران
  • بهبود وضعیت ظاهری سایت بر اساس رفتار کاربر
mobile-navبا ما تماس بگیرید
۰۲۱۱۲۳۴۵۶۷۸۹